Jacob Wine e-shop

Zastavte se na Jakubské náměstí na naší novou zahrádku ochutnat vína ze samoobslužného degustačního automatu s víny!
Spustili jsme také nový e-shop s naturálními víny! 

Sledujte nás i na našem instagramu pro aktuální info a novinky v sortimentu. 

 

Máme pro vás tak trochu jiné pití!
Naturální vína, Pét-nat, fermentády, cidery, březové mízy a spoustu dalšího. 

Vše si od nás můžete odnést s sebou v láhvi, vychutnat si skleničku na Jakubském náměstí, nebo si cokoliv objednat ke své rezervaci přímo do pokoje/apartmánu. Většina láhví je limitovaná edice, proto neváhejte a zastavte se! 

Tramín červený - Marada

Hrozny Tramínu červeného byly macerovány tři týdny na slupkách a následně 10 měsíců v dřevěných akátových sudech na jemných kalech.

Utopia cider

Co sud, to jméno, co jméno, to 300 lahví s jedinečným charakterem. Nemaskovaná obvyklými vrstvami umělého perlení a slazení je UTOPIA tichá, suchá - pravdivá a připomíná spíš naturální vína než konvenční cidery.

Vivir sin dormir

Červené suché bio víno vyrobené z odrůdy MONASTRELL. Vinice leží v nadmořské výšce 650 nad hladinou moře v regionu Jumilla a mají stáří 35 let.

Forks and knives White

„Víno k jídlu, víno jako jídlo“, proto Vidličky a nože. Bílé víno zpracované tak, aby si udrželo svěžest a ovocitost. Při zpracování se záměrně nepotápěl matolinový klobouk, víno si tak podrželo zbytkový CO2, který mu dodává pocit jemné perličky.

Forks and knives - Red

„Víno k jídlu, víno jako jídlo“, proto Vidličky a nože. Červené víno zpracované tak, aby si udrželo svěžest a ovocitost.Při zpracování se záměrně nepotápěl matolinový klobouk, víno si tak podrželo zbytkový CO2, který mu dodává pocit jemné perličky.

Miky - Mauz

Who let the cats out?!

Kombucha

Podmanivá chuť jasmínu doplněná lehkými tóny zeleného čaje s jemnou kyselinkou a trochou osvěžující svíravosti typické právě pro většinu kvalitních zelených čajů.

Fermentáda

Chuťově výjimečné citronové osvěžení s jemným perlením, mírným burčákovým nádechem a obsahem alkoholu do 0,5 %. Perlí jako sekt,osvěží jako limonáda

Rét

Do lahve víno putuje úplně bez filtrace. Výsledek je unikátní a mimořádně návykový. Až zemité tóny, solidní brusinková svěžest a jemné taniny.

Parra Jimenez

Vůně má střední intenzitu po ostružinách, brusinkách, rozinkách s lehce mátovým pozadím. Středně plná ovocná chut se prolíná s decentní kořenitostí.

Mala Vida

Mala Vida "Hříšný Život". Červené suché víno vyrobené z odrůd Cabernet Sauvignon 25%, Syrah 25%, Monastrell 25%, Tempranillo 25%.

Frankovka - Marada

Vůně lesních plodů a jemná tříslovinka s čokoládovým nádechem v chuti dává znamenité víno vhodné pro jakoukoliv příležitost.

Parra Jimenez

Vůně má střední intenzitu po ostružinách, brusinkách, rozinkách s lehce mátovým pozadím. Středně plná ovocná chut se prolíná s decentní kořenitostí.

Vermell

Vůně je čerstvá, svěží, jemná kořenitost, výrazná ovocnost. Bílý pepř, lékořice, červené ovoce a lesní plody. Skvěle pitelné.

Puszta libre

"Free wine, soul wine - don't think too much, just drink it!" Puszta je název pro nížinnou stepní oblast táhnoucí se od Golsu směrem na jih k maďarským hranicím, kde dozrály hrozny pro tohle víno.

Lemoss

Víno slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky, intenzivní vůně chlebové kůrky, květů akátu s tóny jablka, citronu a grapefruitu.

Tinc set

Chuťově výjimečné citronové osvěžení s jemným perlením, mírným burčákovým nádechem a obsahem alkoholu do 0,5 %. Perlí jako sekt,osvěží jako limonáda.

Legally blonde - Marada

Lehký, osvěžující Pét-Nat z odrůd Ryzlink rýnský a Pinot Noir. Šťavnaté, ovocné a velmi osvěžující pití.