Hostel

V rámci hostelu nabízíme dva sdílené vícelůžkové pokoje – jedenáctilůžkový a šestilůžkový.


MG_985211-lůžkový pokoj
je světlý, prostorný a prakticky vybavený. Každá postel disponuje nočním stolkem, závěsem pro dostatek soukromí, a (nejen) vášnivým čtenářům zajisté udělá radost i malá lampička. Zkrátka, ať už cestujete sami nebo ve skupině, tenhle pokoj Vám nabídne ideální poměr ceny a pohodlí.

 

MG_98946-lůžkový pokoj je vhodný pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet, ale nechtějí se tísnit na pokoji se spoustou dalších lidí. I zde samozřejmě najdete noční stolek, závěs, lampičku, a především dostatek prostoru pro všechny. Aneb, za málo peněz hodně muziky!

ikony3(3). – kopieluggagebike1Aby Vaše cennosti a menší zavazadla zůstaly v naprostém bezpečí, můžete zdarma využívat uzamykatelné skříňky. Za menší poplatek je možné si u nás uschovat i kolo či větší zavazadlo.

 

laundry

ironingPro všechny hosty je dále k dispozici společná jídelna, plně vybavená kuchyňka, samostatné toalety, sdílená koupelna a sprchové kouty. V případě, že si budete chtít vyprat či vysušit Vaše prádlo, za poplatek jsou Vám k dispozici pračky, sušičky, a nechybí ani žehlička k zapůjčení. Jednoduše zázemí skoro jako doma!

Společné prostory si můžete prohlédnout zde.

A dobrá zpráva na závěr – v ceně ubytování jsou zahrnuty také lůžkoviny, včetně ručníku a malého sprchového gelu. Nic z toho si tedy nemusíte vozit s sebou a prostor v batohu tak můžete využít pro jiné nezbytnosti!

Naše hostelová nabídka Vás nezaujala? Toužíte přece jen po trochu větším soukromí a komfortu? Pak neváhejte a podívejte se na náš penzion či apartmány.