Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Pohodlné dvoulůžkové pokoje se nachází na čtvrtém patře, nabízí výhled na Jakubské náměstí a disponují koupelnou se sprchovým koutem. Postele se dají připravit buď jako dvoulůžko, nebo odděleně, záleží jen na vašich preferencích.

Dvoulůžkový pokoj standard s vlastní koupelnou

Tyto pokoje mají vše, co výše popsané dvoulůžkové pokoje. Navíc zde najdete rozkládací gauč, který se dá využít jako přistýlka pro dvě osoby, takže se v pokojích pohodlně ubytují až čtyři hosté.

 

Pokoje se sdílenou koupelnou

V našem penzionu naleznete privátní pokoje se sdíleným sociálním zařízením (ale nebojte se – vše pro vás udržujeme v maximální čistotě a i když máme úplně plno, ve frontách se nikdy nečeká). V nabídce máme pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový.  Pro všechny hosty je dále k dispozici sdílená kuchyňka, jídelna, toalety, koupelna a sprchové kouty.

Jednolůžkový pokoj je vybaven postelí šíře 140 cm – aneb, královské spaní pro jednoho nebo pohodlné spaní pro dva.

.

.

.

.

.

Dvoulůžkové pokoje nabízíme v několika variantách:

Pokoj Twin disponuje dvěma oddělenými postelemi a je tak ideální volbou pro dva kamarády nebo kolegy.
Pokoj Double má prostornou manželskou postel a hodí se tedy zvláště pro páry.
Pokoj Double Standard je vybaven manželskou postelí a rozkládací pohovkou, kterou lze rozložit na dvoulůžko. Je tedy vhodný pro 2-4 osoby – ideální možnost pro skupinky přátel nebo rodiny.

.

.

.

.

.

Ve čtyřlůžkovém pokoji  manželskou postel a palandu, skříň i stůl – ideální volba pro skupinky přátel či rodiny, které nechtějí utrácet za celý apartmán.

.

.V rodinném pokoji najdete dvě manželské postele a rozkládací pohovku, kterou lze rozložit na dvoulůžko. Tento pokoj je ideální jak pro skupiny až 6 osob, tak i pro rodiny. Tento pokoj má několik skříněk pro uložení věcí a velký stůl.

.

.

.

.

.

Náš penzion Vás příliš nezaujal? Pokud hledáte ještě víc soukromí a komfortu, neváhejte se podívat na nabídku našich apartmánů.