Rezervace pro skupiny

Kromě samostatných cestovatelů u nás vítáme samozřejmě také skupiny. Ať už hledáte ubytování pro firemní pobyt nebo školní výlet, z naší rozmanité nabídky si určitě vyberete. A co víc, pomůžeme jak se samotnou rezervací, tak i s celkovým plánováním Vašeho pobytu. Poradíme Vám, jak se k nám co nejsnadněji dostat, kde zaparkovat autobus, poskytneme Vám zdarma mapy města…zkrátka a dobře, postaráme se o to, aby Váš pobyt splnil Vaše očekávání.
Naše celková kapacita (při maximálním obsazení všech pokojů, apartmánů a přistýlek) je zhruba 90 osob. O aktuální obsazenosti ve Vámi vybraném termínu se můžete informovat i v našem rezervačním formuláři zde.

Platební podmínky jsou u skupinových rezervací stanoveny individuálně, zpravidla však požadujeme platbu zálohy předem.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste si vytvořit skupinovou rezervaci, neváhejte se na nás obrátit – můžete nám zavolat, napsat na online chatu, vyplnit nezávazný formulář níže nebo kontaktovat přímo Janu Haganovou, která má skupinové rezervace na starosti. Zastihnete ji na emailu groups@jacobbrno.cz.

Protože jsme ohleduplní ke všem našim hostům a snažíme se zachovat klidnou a přátelskou atmosféru, vyhrazujeme si právo odmítnout ubytovat skupiny, které u nás plánují uspořádat bujarý večírek či rozlučku se svobodu. Děkujeme za pochopení.

S cílem učinit Váš pobyt co nejpříjemnější a zároveň předejít případným nedorozuměním, žádáme hosty aby se seznámili s naším ubytovacím řádem.

Nezávazná poptávka
  1. Sportovní týmSkupina přátelPoznávací zájezdPracovní pobytŠkolní výletRozlučka se svobodouJiné

* Povinné pole