FAQ

Kde zaparkovat?

Nacházíme se v samém historickém centru Brna, kde není možné nejen parkovat, ale i pro případ vjezdu je nutné mít zvláštní povolení. Doporučujeme Vám proto využít placených parkovacích garáží u Janáčkova divadla (JD Parking), které jsou od nás vzdáleny pět minut chůze. 

Jak je to se snídaní?

Snídaně podáváme od 8:00 do 10.30 hod, přičemž tyto je potřeba objednat alespoň den předem. Cena snídaně je 150 Kč pro dospělou osobu a 80 Kč pro děti. Nabízíme studený bufet, který zahrnuje čerstvé sladké a slané pečivo, krájené šunky a sýry, máslo, žervé, marmelády, jogurty a pomerančový džus. Vejce, slaninu ani párky u nás bohužel nenajdete. Rádi Vám poradíme, kam na snídaní můžete vyrazit v centru města.

Co znamená sdílená koupelna?

Takto označené pokoje nedisponují vlastní koupelnou, ale sdílí ji s pokoji vedlejšími. Rezervací pokoje se sdílenou koupelnou rozhodně nemusíte mít strach, že budete trávit čas čekáním na volnou sprchu. 

Potřebuji k ubytování nějaký doklad?

Ano. Check-in není možné bez platného dokladu totožnosti provést. Mějte u sebe občanský nebo pas. Totéž platí i pro děti do 18 let.

Mohu se přijít ubytovat dříve než v 15.00?

Pokud jste si rezervaci vytvořili přes naše webové stránky, můžete se přijít ubytovat už od 14.00 hodin. V ostatních případech check-in probíhá od 15.00. V některých případech je možné hosty ubytovat i dříve, záleží však na denní situaci a dřívější check-in proto není možné nárokovat. Jestliže přijedete před 15.00 a Váš pokoj nebude připraven, rádi Vám uložíme zavazadla na recepci a ubytovat se můžete kdykoliv v průběhu dne. Recepce je otevřená od 8:00 do 22:00.

Mohu se přijet ubytovat až po 22:00?

Recepce je otevřená pouze do 22:00, požadavky na pozdější ubytování řešíme individuálně. Pokud u nás máte rezervaci a víte, že se k nám do této doby nestihnete dostat, dejte nám vědět. Pokud se o Vašem zpoždění včas nedozvíme, nebude možné Vás po 22:00 ubytovat.

Kdy musím opustit pokoj?

Ve všech případech je třeba pokoj opustit do 11.00 hodin. O možných výjimkách se při příjezdu informujte na recepci.

Mohu si rezervovat kuřácký pokoj? Vyskytuje se někde v budově kuřácká místnost?

Celá naše je budova je nekuřácká kromě střešních teras a balkónů které jsou součástí některých apartmánů.

Kde si mohu uschovat zavazadla?

Zavazadla Vám v den odjezdu až do 22:00 rádi uschováme přímo na recepci.