Skupinové a dlouhodobé rezervace

Rezervace pro skupiny

Kromě samostatných cestovatelů u nás vítáme také skupiny. Ať už hledáte ubytování pro firemní pobyt nebo školní výlet, z naší rozmanité nabídky si určitě vyberete. Nabízíme možnosti pronájmu celého patra se sdíleným sociálním zařízením, pronájem sousedících apartmánů, nebo několika pokojů na stejném patře s vlastní koupelnou in suite. Pomůžeme Vám s rezervací i s plánováním pobytu. Poradíme, jak se k nám co nejsnadněji dostat, kde zaparkovat, poskytneme Vám zdarma mapy města i tipy, kam vyrazit. 

Naše celková kapacita (při maximálním obsazení všech pokojů, apartmánů a přistýlek) je zhruba 90 osob. O aktuální obsazenosti ve Vámi vybraném termínu nás neváhejte kontaktovat.

Platební podmínky jsou u skupinových rezervací stanoveny individuálně, zpravidla však požadujeme platbu zálohy předem. Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste si vytvořit skupinovou rezervaci, neváhejte se na nás obrátit. 

Protože jsme ohleduplní ke všem našim hostům a snažíme se zachovat klidnou a přátelskou atmosféru, vyhrazujeme si právo odmítnout ubytovat skupiny, které u nás plánují uspořádat večírek či rozlučku se svobodu. Děkujeme za pochopení.

Abyste si pobyt co nejvíce užili a předešli případným nedorozuměním, seznamte se s naším ubytovacím řádem. 

Pro velké skupiny až 12 osob jsme schopni rezervovat kompletně celé patro včetně vlastního soc. zařízení a plně vybaveného kuchyňského koutu. Pokoje jsou různých velikostí, některé disponují možností přistýlek.
Neváhejte nás kontaktovat na groups@jacobbrno.cz pro další informace a speciální cenovou nabídku. 

Dlouhodobé rezervace

Hotel a apartmány Jacob Brno se nachází v samotném historickém centru Brna, čímž získáte jedinečný výchozí bod při cestách za kulturou, školou, prací nebo nočním životem. 

K poptávkám na dlouhodobou rezervaci přistupujeme vždy individuálně, abychom vyšli maximálně vstříc Vašemu požadavku. Nad rámec námi poskytovaných obvyklých služeb se můžeme dohodnout na výhodnějších cenových podmínkách, pravidelném úklidu i Vašich nadstandartních požadavcích, pokud je budeme moci zrealizovat.

Pokud máte o delší ubytování zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese groups@jacobbrno.cz nebo na telefonním čísle +420 542 210 466 a sdělte nám podrobnosti týkající se Vašeho plánovaného pobytu. Budeme Vás kontaktovat zpět s konkrétní nabídkou.