Skupinové a dlouhodobé rezervace

Rezervace pro skupiny

Kromě samostatných cestovatelů u nás vítáme také skupiny. Ať už hledáte ubytování pro firemní pobyt nebo školní výlet, z naší rozmanité nabídky si určitě vyberete. Nabízíme možnosti pronájmu celého patra se sdíleným sociálním zařízením, pronájem sousedících apartmánů, nebo několika pokojů na stejném patře s vlastní koupelnou in suite. Pomůžeme Vám s rezervací i s plánováním pobytu. Poradíme, jak se k nám co nejsnadněji dostat, kde zaparkovat, poskytneme Vám zdarma mapy města i tipy, kam vyrazit. 

Naše celková kapacita (při maximálním obsazení všech pokojů, apartmánů a přistýlek) je zhruba 90 osob. O aktuální obsazenosti ve Vámi vybraném termínu nás neváhejte kontaktovat.

Platební podmínky jsou u skupinových rezervací stanoveny individuálně, zpravidla však požadujeme platbu zálohy předem. Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste si vytvořit skupinovou rezervaci, neváhejte se na nás obrátit. 

Rezervace pro skupiny do 12 osob  

Pro velké skupiny až 12 osob jsme schopni rezervovat kompletně celé patro včetně vlastního soc. zařízení, plně vybaveného kuchyňského koutu který je spojen s velkou společenskou místností s televizí. Pokoje jsou různých velikostí, některé disponují možností přistýlek. Níže naleznete kompletní fotogalerii patra. 

Protože jsme ohleduplní ke všem našim hostům a snažíme se zachovat klidnou a přátelskou atmosféru, vyhrazujeme si právo odmítnout ubytovat skupiny, které u nás plánují uspořádat večírek či rozlučku se svobodu. Děkujeme za pochopení.

Abyste si pobyt co nejvíce užili a předešli případným nedorozuměním, seznamte se s naším ubytovacím řádem. 


Neváhejte nás kontaktovat na groups@jacobbrno.cz pro další informace a speciální cenovou nabídku. 

Dlouhodobé rezervace

Hotel a apartmány Jacob Brno se nachází v samotném historickém centru Brna, čímž získáte jedinečný výchozí bod při cestách za kulturou, školou, prací nebo nočním životem. 

K poptávkám na dlouhodobou rezervaci přistupujeme vždy individuálně, abychom vyšli maximálně vstříc Vašemu požadavku. Nad rámec námi poskytovaných obvyklých služeb se můžeme dohodnout na výhodnějších cenových podmínkách, pravidelném úklidu i Vašich nadstandartních požadavcích, pokud je budeme moci zrealizovat.

Pokud máte o delší ubytování zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese groups@jacobbrno.cz nebo na telefonním čísle +420 542 210 466 a sdělte nám podrobnosti týkající se Vašeho plánovaného pobytu. Budeme Vás kontaktovat zpět s konkrétní nabídkou.