Apartmány

Rozloha apartmánu je 80 m2

Počet hostů 1-4

Apartmán s terasou (č. 1)

světlý, moderní a prostorný apartmán s jednou ložnicí a střešní terasou, kterou oceníte zejména v teplých letních měsících. Samozřejmostí je i obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou, plně vybavený kuchyňský kout a koupelna s vanou a pračkou se sušičkou. 

Rozloha apartmánu je 90 m2

Počet hostů 1-4

Apartmán s terasou a výhledem na město (č. 2)
prostorný apartmán se střešní terasou nabízí krásný výhled na Jakubské náměstí. K dispozici vám je prostorný obývací pokoj s rozkládací sedačkou, vlastní koupelna s vanou, pračka se sušičkou a kuchyň. Apartmán je vybaven klimatizací.

Rozloha apartmánu je 85 m2

Počet hostů 1-6

Apartmán se dvěma ložnicemi a terasou (č. 3)

prostorný apartmán, který se nachází ve vedlejší budově, má dvě oddělené ložnice a vlastní střešní terasu. Disponuje kuchyňským koutem s barovým pultem, obývací částí s rozkládací sedačkou a televizí, k dispozici je koupelna s vanou a samostatnou toaletou i pračka se sušičkou.

Rozloha apartmánu je 65 m2

Počet hostů 1-4

Apartmán s jednou ložnicí a výhledem na město (č. 4)

v rámci apartmánu máte k dispozici ložnici, obývací pokoj s rozkládací sedačkou, kuchyňský kout a koupelnu se sprchou a oddělenou toaletou. 

Rozloha apartmánu je 70 m2

Počet hostů 1-6

Apartmán se dvěma ložnicemi (č. 5)

v apartmánu jsou dvě oddělené ložnice, každá s dvěma jednolůžky, kuchyňka a koupelna s vanou a toaletou. 

Rozloha apartmánu je 55 m2

Počet hostů 1-6

Apartmán s balkonem (č. 6)

 apartmán, který se nachází ve vedlejší budově, nabízí oddělenou ložnici se spacím pódiem, obývací pokoj s výklopnou plnohodnotnou postelí a balkon s výhledem na Jakubské náměstí a hrad Špilberk. Apartmán má plně vybavený kuchyňský kout a koupelnu se sprchovým koutem, pračkou se sušičkou. WC je oddělené. 

Rozloha apartmánu je 58 m2

Počet hostů 1-4

Apartmán Studio se saunou (č. 7)

studiový apartmán, který se nachází ve vedlejší budově, nabízí jedinečné využití infrasauny. K dispozici je ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem až pro další 2 osoby, kompletně zařízená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a pračkou se sušičkou. WC je oddělené. 

Rozloha apartmánu je 70 m2

Počet hostů 1-6

Apartmán se dvěma ložnicemi (č. 8)

apartmán, který se nachází v naší hlavní budově. V apartmánu jsou dvě oddělené ložnice, každá s dvěmi jednolůžky, dále jeden rozkládací gauč pro 2 osoby a kompletně zařízený kuchyňský kout, kde najdete i pračku se sušičkou. V koupelně najdete sprchový kout, WC je oddělené.