FAQ

Kde se u vás dá zaparkovat?

Přestože nedisponujeme vlastními parkovacími místy, není tu o parkovací možnosti nouze. Dostupnost parkovacích míst přímo před budovou či kolem kostela svatého Jakuba vám však nemůžeme zaručit, doporučujeme tedy využít parkovací garáže u Janáčkova divadla či parkovací dům Rozmarýn. Obě parkoviště jsou od nás vzdáleny přibližně pět minut chůze.

Je v ceně zahrnuta snídaně?

Cena nezahrnuje snídani. Tu je možné dokoupit na místě za 80 Kč na osobu.

Rezervoval/a jsem pokoj se sdílenou koupelnou. Co to znamená?

Tyto pokoje nedisponují vlastní koupelnou, ale sdílí ji s vedlejšími pokoji. Co se kapacit sdílených koupelen týče, váš komfort je pro nás na prvním místě a nemusíte mít strach, že strávíte značné množství času čekáním na volnou sprchu.

Potřebuji k ubytování nějaký doklad?

Ubytování bez platného dokladu totožnosti (občanský průkaz, pas) není možné.

Mohu se přijít ubytovat dříve?

Check-in probíhá od 14:00 hodin, standardně není možné se ubytovat dříve. Pokud se k nám dostanete před uvedeným časem, požádáme vás o trpělivost a vyčkání ve společných prostorách. Ve výjimečných případech, kdy bude váš pokoj připraven s časovou rezervou, vás ubytujeme.

Mohu se přijet ubytovat až po půlnoci?

Recepce je otevřena pouze do půlnoci, požadavky na pozdější ubytování řešíme operativně. Pokud u nás máte rezervaci a víte, že se k nám do této doby nestihnete dostat, dejte nám vědět. Pokud se o vašem zpoždění včas nedozvíme, nebude možné se po půlnoci ubytovat.

Kdy musím opustit pokoj?

Ve všech případech je třeba pokoj opustit do 11:00 hodin. O možných výjimkách se při příjezdu informujte na recepci.

Mohu si rezervovat kuřácký pokoj? Vyskytuje se někde v budově kuřácká místnost?

Všechny naše pokoje, apartmány i společné prostory jsou nekuřácké, kuřáckou místnost u nás nenajdete.

Dají se u vás uschovat zavazadla?

Ano. Zavazadla vám uschováme přímo na recepci, na vás zůstává si je vyzvednout kdykoliv před půlnocí v den vašeho odjezdu. Kapacita je avšak omezená, nemůžeme vám tedy vždy zaručit dostupnost.

Nenašli jste, co jste hledali?

* Povinné pole