FAQ

Kde se u nás dá zaparkovat?

V historickém centru města je nově zavedeno rezidentní parkování, možnosti jsou tedy omezené. Našim hostům doporučujeme využít placených parkovacích garáží u Janáčkova divadla, které jsou od nás vzdáleny přibližně pět minut chůze:

Cestu si můžete zkrátit průchodem skrze Místodržitelský palác a přilehlý park; průchod však může být především v zimních měsících a pozdních večerních hodinách uzavřen.

Jak je to se snídaní?

Všem hostům je k dispozici náš kávovar s vynikající čerstvě mletou kávou i horkou čokoládou. Snídaně podáváme od 07:30 do 10:30 a je potřeba je objednat dopředu – jde o studený bufet, který zahrnuje čerstvé sladké a slané pečivo, krájené šunky a sýry, máslo, žervé, marmelády, čokoládovou pomazánku, jogurty a čerstvý džus. Vejce, slaninu ani párky u nás bohužel nenajdete. Snídaně stojí 150 korun na osobu a objednávají se nejpozději den předem. V některých případech jsme schopní udělat výjimku a nabídnout vám snídani i ráno, ale vše záleží na našem aktuálním zásobování. V případě zájmu vám rádi poradíme, kam si na snídani zajít v nejbližším okolí.

Rezervoval/a jsem pokoj se sdílenou koupelnou. Co to znamená?

Tyto pokoje nedisponují vlastní koupelnou, ale sdílí ji s vedlejšími pokoji. Co se kapacit sdílených koupelen týče, váš komfort je pro nás na prvním místě a nemusíte mít strach, že strávíte značné množství času čekáním na volnou sprchu.

Potřebuji k ubytování nějaký doklad?

Ubytování bez platného dokladu totožnosti (občanský průkaz, pas) není možné.

Mohu se přijít ubytovat dříve?

Pokud jste si rezervaci vytvořili přes naše webové stránky, můžete se přijít ubytovat už od 14:00. V ostatních případech check-in probíhá od 15:00 hodin a standardně není možné se ubytovat dříve. Pokud se k nám dostanete před uvedeným časem, požádáme vás o trpělivost a vyčkání ve společných prostorách. Ve výjimečných případech, kdy bude váš pokoj připraven s časovou rezervou, vás samozřejmě ubytujeme.

Mohu se přijet ubytovat až po půlnoci?

Recepce je otevřena pouze do půlnoci, požadavky na pozdější ubytování řešíme operativně. Pokud u nás máte rezervaci a víte, že se k nám do této doby nestihnete dostat, dejte nám vědět. Pokud se o vašem zpoždění včas nedozvíme, nebude možné se po půlnoci ubytovat.

Kdy musím opustit pokoj?

Ve všech případech je třeba pokoj opustit do 11:00 hodin. O možných výjimkách se při příjezdu informujte na recepci.

Mohu si rezervovat kuřácký pokoj? Vyskytuje se někde v budově kuřácká místnost?

Všechny naše pokoje, apartmány i společné prostory jsou nekuřácké, kuřáckou místnost u nás nenajdete.

Dají se u vás uschovat zavazadla?

Ano. Zavazadla vám uschováme přímo na recepci, na vás zůstává si je vyzvednout kdykoliv před půlnocí v den vašeho odjezdu. Kapacita je avšak omezená, nemůžeme vám tedy vždy zaručit dostupnost.

Nenašli jste, co jste hledali?

* Povinné pole