FAQ

Kde se u nás dá zaparkovat?

V historickém centru města je nově zavedeno rezidentní parkování, možnosti jsou tedy omezené. Našim hostům doporučujeme využít placených parkovacích garáží u Janáčkova divadla, které jsou od nás vzdáleny přibližně pět minut chůze:

Cestu si můžete zkrátit průchodem skrze Místodržitelský palác a přilehlý park; průchod však může být především v zimních měsících a pozdních večerních hodinách uzavřen.

Jak je to se snídaní?

Všem hostům je k dispozici náš kávovar s vynikající čerstvě mletou kávou i čokoládou a ráno je na recepci možné zakoupit slaný i sladký kousek pečiva. Plnohodnotnou snídani vám nabídnout nemůžeme, rádi vám však poradíme, kam si v nejbližším okolí zajít.

Rezervoval/a jsem pokoj se sdílenou koupelnou. Co to znamená?

Tyto pokoje nedisponují vlastní koupelnou, ale sdílí ji s vedlejšími pokoji. Co se kapacit sdílených koupelen týče, váš komfort je pro nás na prvním místě a nemusíte mít strach, že strávíte značné množství času čekáním na volnou sprchu.

Potřebuji k ubytování nějaký doklad?

Ubytování bez platného dokladu totožnosti (občanský průkaz, pas) není možné.

Mohu se přijít ubytovat dříve?

Check-in probíhá od 14:00 hodin, standardně není možné se ubytovat dříve. Pokud se k nám dostanete před uvedeným časem, požádáme vás o trpělivost a vyčkání ve společných prostorách. Ve výjimečných případech, kdy bude váš pokoj připraven s časovou rezervou, vás ubytujeme.

Mohu se přijet ubytovat až po půlnoci?

Recepce je otevřena pouze do půlnoci, požadavky na pozdější ubytování řešíme operativně. Pokud u nás máte rezervaci a víte, že se k nám do této doby nestihnete dostat, dejte nám vědět. Pokud se o vašem zpoždění včas nedozvíme, nebude možné se po půlnoci ubytovat.

Kdy musím opustit pokoj?

Ve všech případech je třeba pokoj opustit do 11:00 hodin. O možných výjimkách se při příjezdu informujte na recepci.

Mohu si rezervovat kuřácký pokoj? Vyskytuje se někde v budově kuřácká místnost?

Všechny naše pokoje, apartmány i společné prostory jsou nekuřácké, kuřáckou místnost u nás nenajdete.

Dají se u vás uschovat zavazadla?

Ano. Zavazadla vám uschováme přímo na recepci, na vás zůstává si je vyzvednout kdykoliv před půlnocí v den vašeho odjezdu. Kapacita je avšak omezená, nemůžeme vám tedy vždy zaručit dostupnost.

Jak je to s vlaky a hlavním nádražím?

Z důvodu plánované rekonstrukce většina vlaků na hlavním nádraží nestaví a zajíždí na stanoviště náhradní dopravy (nejčastěji na Dolní nádraží nebo do Židenic). Odtud se do centra města dostanete tramvajovými i autobusovýmií spoji. Počítejte s tímto omezením při plánování vašeho pobytu.

Nenašli jste, co jste hledali?

* Povinné pole